WZPN:Komunikat DS.Licencji Klubowych z dnia 27 Maja 2020

Komisja ds. Licencji Klubowych Wielkopolskiego ZPN w dniu 27 maja przeanalizowała wnioski klubów ubiegających się o licencje uprawniające do występów na poziomie IV ligi.

1. PRZYZNANO licencję klubom:

Centra Ostrów Wielkopolski;

GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne;

Kotwica Kórnik;

KS Opatówek;

Lubuszanin Trzcianka;

Olimpia Koło;

Pogoń Nowe Skalmierzyce;

Unia Swarzędz;

Victoria Ostrzeszów;

Victoria Września;

Warta Międzychód.

Wyżej wymienione kluby otrzymały licencję uprawniającą do gry w sezonie 2020/21 bez sankcji i nadzorów.

GKS Dopiewo - przyznano licencję z nadzorem infrastrukturalnym ze względu na kryteria administracyjno-organizacyjne dot. umowy na użytkowanie obiektu

. Obra 1912 Kościan - przyznano licencję z nadzorem infrastrukturalnym ze względu na kryteria administracyjno-organizacyjne dot. umowy na użytkowanie obiektu.

Odolanovia Odolanów – przyznano licencję z nadzorem infrastrukturalnym ze względu na szczegółowe kryteria infrastrukturalne – pole gry oraz obszar pola gry.

2. WEZWANO DO UZUPEŁNIENIA DOKUMENTACJI kluby:

Concordia Murowana Goślina – klub został zobligowany do uzupełnienia dokumentów w zakresie kryteriów prawnych i infrastrukturalnych.

Iskra Szydłowo – klub został zobligowany do uzupełnienia dokumentów w zakresie kryteriów infrastrukturalnych.

Krobianka Krobia – klub został zobligowany do wskazania do rozgrywania spotkań w roli gospodarza obiektu spełniającego warunki licencyjne dla IV ligi

Ostrovia Ostrów Wielkopolski – klub został zobligowany do uzupełnienia dokumentów w zakresie kryteriów administracyjno-organizacyjnych dot. umowy na użytkowanie obiektu.

OTPS Winogrady Poznań - klub został zobligowany do uzupełnienia dokumentów w zakresie kryteriów administracyjno-organizacyjnych dot. umowy na użytkowanie obiektu. Jednocześnie udzielono ostrzeżenia z uwagi na naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego.

Polonia Kępno - klub został zobligowany do uzupełnienia dokumentów w zakresie kryteriów finansowych.

Polonia 1912 Leszno - klub został zobligowany do uzupełnienia dokumentów w zakresie kryteriów administracyjno-organizacyjnych dot. umowy na użytkowanie obiektu.

Wilki Wilczyn – klub został zobligowany do uzupełnienia dokumentów w zakresie kryteriów infrastrukturalnych.