Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019

Od wtorku można głosować na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku. W Plebiscycie bierze udział 73 sportowców i 18 trenerów, którzy zostali nominowani przez kluby powiatu gostyńskiego. Swoje głosy będzie można oddawać aż do 25 lutego do godz. 23.59.Najpopularniejszego Sportowca 2019 roku wybierać będzie można w dwóch etapach. Po 17 lutym pozostanie jedynie 10 sportowców, którzy do tego momentu otrzymają największą liczbę głosów. Natomiast na wszystkich nominowanych trenerów będzie można oddawać swoje głosy do końca trwania plebiscytu.
Uwaga! Warto śledzić informacje o plebiscycie, które pojawiać się będą na portalu gostynska.pl oraz w kolejnych numerach „Życia”, bowiem dla głosujących zorganizowane zostaną specjalne niespodzianki (bonusowe godziny oraz kupony).

ZASADY GŁOSOWANIA W PLEBISCYCIE NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA I TRENERA 2019 ROKU
W plebiscycie bierze udział 73 sportowców z klubów powiatu gostyńskiego.
Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca składa się z dwóch etapów:
I etap - biorą w nim udział wszyscy zgłoszeni kandydaci. W tym etapie wyłonionych zostanie 10 sportowców z największą ilością punktów ( czas trwania: od 28 stycznia do 17 lutego do godz. 10.00).
II etap - z 10 kandydatów wyłonionych zostanie trzech sportowców o największej liczbie punktów, w tym zwycięzca, który otrzyma tytuł Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018 (czas trwania: od 18 lutego do 25 lutego do godz. 23.59).
Punktacja na każdym etapie zaczyna się od zera. Sportowcy w wyniku losowania otrzymali swój indywidualny kod, będący treścią wiadomość sms.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Trenera składa się z jednego etapu, trwającego od 28 stycznia do 25 lutego do godz. 23.59. Wygra osoba, która zdobędzie największą ilość punktów. Każdy trener otrzymał w wyniku losowania swój indywidualny kod, będący treścią wiadomości sms.

JAK GŁOSOWAĆ?
1. By oddać głos wystarczy wysłać sms pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując : w przypadku sportowcazg.sport.numer kandydata, w przypadku trenerazg.trener.numer kandydataw terminach podanych powyżej. Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania.
Każdy sms daje 3 punkty, ale w trakcie trwania akcji mogą pojawić się bonusowe godziny, podczas których można zdobyć więcej punktów.
2. Wypełnić kupon znajdujący się na str. 32 i wysłać go lub dostarczyć osobiście do redakcji „Życia Gostynia”, ul. Kolejowa 15 w Gostyniu. Każdy kupon daje maksymalnie 5 punktów, ale mogą się pojawić także bonusowe kupony za większą ilość punktów.

Punkty z głosowania sms i z kuponów sumują się na każdym etapie.

SMS NA NUMER71051(KOSZT 1,23 ZŁ Z VAT)

Od wtorku można głosować na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2019 roku. W Plebiscycie bierze udział 73 sportowców i 18trenerów, którzy zostali nominowani przez kluby powiatu gostyńskiego. Swoje głosy będzie można oddawać aż do 25 lutego do godz. 23.59.Najpopularniejszego Sportowca 2019 roku wybierać będzie można w dwóch etapach. Po 17 lutym pozostanie jedynie 10 sportowców, którzy do tego momentu otrzymają największą liczbę głosów. Natomiast na wszystkich nominowanych trenerów będzie można oddawać swoje głosy do końca trwania plebiscytu.

W plebiscycie bierze udział 73 sportowców z klubów powiatu gostyńskiego.
Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca składa się z dwóch etapów:

JAK GŁOSOWAĆ?

Punkty z głosowania sms i z kuponów sumują się na każdym etapie.

SMS NA NUMER71051(KOSZT 1,23 ZŁ Z VAT)

Ads byoptAd360

Nominowani do Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca iTrenera 2019